Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Relacje

FESTYN RODZINNY

Dnia 19 maja w naszym przedszkolu odbył się Festyn z okazji Święta Rodziny. Rozpoczęła go dyrektor przedszkola, pani Agnieszka Zawadzka serdecznie witając licznie przybyłych uczestników imprezy i zapraszając na występy artystyczne dzieci.
Atrakcji było bardzo wiele. Na początek dzieci z poszczególnych grup zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne. Śpiewem i tańcem wprowadzili nas w wesoły nastrój, który udzielił się każdemu.
Zaraz po występach oczarowywał nas swoim sprytem i pomysłami pan animator, który robił różne rzeczy z balonów: pieski, szable itd. Wielką atrakcją były bańki mydlane, które nasze pociechy miały okazję same robić. Dzieci miały okazję sprawdzić się w rzucie do celu – strzelały z łuku do tarczy. Jednym słowem było to niesamowite i bardzo emocjonujące dla dzieci wydarzenie.
Na placu przedszkolnym impreza trwała w najlepsze – zabawy dowolne, gra w piłkę, zabawy z chustą animacyjną – wszystko to co jest niezbędne by miło i z uśmiechem na ustach spędzić razem czas.
W głębi przedszkolnego placu piekły się apetyczne kiełbaski i inne pyszności, które skradły niejedno podniebienie. Na stolikach były przekąski, słodkości napoje, kawa, herbata – co dusza zapragnie.
Nieopodal znajdował się kącik plastyczny gdzie malowano twarze. Dzieci przeszły tam ogromną metamorfozę :)
Zabawa była przednia. Mamy nadzieję, że Festyn Rodzinny będzie od teraz tradycją naszego przedszkola.W imieniu pani dyrektor, nauczycieli i pracowników przedszkola dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę oraz wspólne, rodzinne bycie razem.
Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji festynu.
Dziękujemy panu animatorowi Grzegorzowi Szutra za wspaniałą zabawę i humor oraz naszym miejscowym "wizażystkom": Kornelii Gromadzie i Aleksandrze Czyżewskiej.

Paulina Paluszkiewicz

Relacja 2018-05-20, 21:25 | autor: P- LE
Przedszkolowo.pl logo