Kandydaci zakwalifikowani do Miejskiego Przedszkola Publicznego w Węglińcu

Informujemy, że wszystkie wnioski o przyjęcie dziecka do Miejskiego Przedszkola Publicznego w Węglińcu złożone przez rodziców w terminie zostały zakwalifikowane.
W procesie rekrutacji wpłynęło 38 poprawnie wypełnionych wniosków na 25 wolnych miejsc, którymi dysponuje przedszkole. W związku z tym zakwalifikowane wnioski poddane zostaną dalszej weryfikacji. O przyjęciu decydować będzie liczba uzyskanych punktów rekrutacyjnych.
Lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych do Miejskiego Przedszkola Publicznego w Węglińcu zostanie wywieszona w budynku przedszkola dnia 21 kwietnia 2020r. W związku z obecną sytuacją związaną z epidemią koronawirusa o wynikach rekrutacji prosimy dowiadywać się indywidualnie – telefonicznie pod nr tel. 757712034 od dnia 21.04.2020r. w godz. 8.00 – 14.00.
Komunikat 2020-04-15, 12:39 | autor: P- LE