wybierz autora:
  • To My -ŚREDNIAKI :) Korzystając ze słonecznej pogody jaką przyniosła ze sobą jesień, dzieci korzystnie dla zdrowia zaspokajały naturalną potrzebę ruchu oraz przebywania na świeżym powietrzu, uwalniały swoją energię aktywnie i wesoło bawiąc się w najrozmaitsze gry
    Relacja 2016-09-27, 18:29 | autor: P- LE
  • Dnia 22 września (tj. czwartek) w przedszkolu o godzinie 17:00 odbędzie się zebranie, na które serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców. Tematyka spotkania dotyczyć będzie m.in. ubezpieczenia dzieci.
    Komunikat 2016-09-16, 17:22 | autor: P- LE
  • Serdeczne podziękowania dla wszystkich Mam, Babć, Cioć, Przyjaciół oraz Pracowników przedszkola za upieczenie pysznych ciast do naszej Grzybowej Kawiarenki:)
    Komunikat 2016-09-16, 17:12 | autor: P- LE
  • Za nami już prawie dwa tygodnie nowego roku szkolnego. Oto jak Starszaki spędzają czas w przedszkolu.
    Relacja 2016-09-15, 17:18 | autor: P- LE
  • Każdego roku nasze Przedszkolaki wraz z Rodzicami biorą udział w Paradzie Grzybowej. W tym roku również mogliśmy liczyć na ich obecność i aktywne uczestnictwo. Poniżej kilka zdjęć z tego przedsięwzięcia. Dziękujemy i życzymy przyjemnego oglądania!:)
    Komunikat 2016-09-13, 17:52 | autor: P- LE