wybierz autora:
  • Na podsumowanie bloku tematycznego związanego z owocami i warzywami, postanowiliśmy wspólnie przyrządzić sałatkę jarzynową. Każdy Starszak przyniósł niezbędne produkty potrzebne do przygotowania sałatki raz fartuszek kuchenny. Pierwszym etapem było przygotowanie
    Relacja 2015-09-27, 15:51 | autor: P- LE
  • Średniaki realizowały dwutygodniowy, "owocowo-warzywny zawrót głowy". W tym czasie dzieci poznawały wartości odżywcze owoców i warzyw, uczestniczyły także w wielu zabawach dydaktycznych, których tematem przewodnim były owoce i warzywa. Zadania
    Relacja 2015-09-24, 23:59 | autor: P- LE
  • Informujemy, iż akcja zbierania makulatury w naszym przedszkolu trwa tylko do końca września.
    Komunikat 2015-09-24, 22:44 | autor: P- LE
  • Pierwszy spacer Starszaków odbył się w okolicy naszego parku. Dzieci utrwalały zasady ruchu drogowego, odgadywały znaczenie napotkanych znaków drogowych. Ważnym elementem podczas naszej wyprawy było wybranie Drzewa Roku - został nim piękny buk przy Placu Wolności.
    Relacja 2015-09-19, 13:49 | autor: P- LE
  • Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy poświecili swój czas i przygotowali pyszne ciasta do Grzybowej Kawiarenki oraz dziękujemy za tak liczny udział w Leśnej Paradzie.
    Komunikat 2015-09-19, 13:34 | autor: P- LE