wybierz autora:
  • Pierwszy spacer Starszaków odbył się w okolicy naszego parku. Dzieci utrwalały zasady ruchu drogowego, odgadywały znaczenie napotkanych znaków drogowych. Ważnym elementem podczas naszej wyprawy było wybranie Drzewa Roku - został nim piękny buk przy Placu Wolności.
    Relacja 2015-09-19, 13:49 | autor: P- LE
  • Jak co roku, nasze przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami wzięły udział w Leśnej Paradzie. Dzieci wspaniale prezentowały się w swoich strojach, wielu z nich trudno było rozpoznać :) Ulicami Węglińca maszerował korowód prowadzony przez orkiestrę, a tuż za nimi nasze
    Relacja 2015-09-19, 13:30 | autor: P- LE
  • Nasze Maluchy to prawdziwe Zuchy - Mamo, Tato zobacz jak wesołe bawię się i już nie płaczę :) A.N.
    Relacja 2015-09-13, 11:16 | autor: P- LE
  • Pierwsze dni Średniaków minęły wesoło. Wspaniała pogoda sprzyjała zabawom w ogrodzie przedszkolnym. Nie zapomnieliśmy jednak najpierw omówić zasady bezpiecznego zachowania w trakcie zabaw. Został ustalony Nasz Kodeks Grupy, którego staramy się przestrzegać.
    Relacja 2015-09-10, 18:39 | autor: P- LE
  • Za nami już prawie dwa tygodnie nowego roku szkolnego. Oto jak Starszaki spędzają czas w przedszkolu.
    Relacja 2015-09-09, 21:22 | autor: P- LE
  3 4 5 6 7 8 9 Dalej